Jste v nejlepším věku okolo 40 a více let? Posilujete a hledáte vhodné produkty, které by Vám pomohli s Vaším úsilím?

Jedna z nejvhodnějších kombinací různých produktů je Proteinový nápoj + Tribulus terrestris a BCAA. Kombinací těchto produktů si zákazníci ve věku 35 a více roků nejvíce pochvalovali.

 

1) Protein

Prvním základním produktem je určitě kvalitní proteinový nápoj. Nejlépe s 80 a více % bílkovin a minimem cukru a tuku. Proteinový nápoj Vám pomůže zajistit dostatečný příjem kvalitních a dobře stravitelných bílkovin, které jsou k růstu a správné funkci svalové hmoty nezbytné. Bílkoviny se nesmí omezovat ani v klasické stravě. Bez potřeného množství bílkovin tělo prosperovat prostě nebude.

 

Dávkování Proteinového nápoje

Protein se dávkuje v závislosti na potřebě bílkovin daného jedince. Jestliže jste si jisti, že dosahujete vyššího příjmu bílkovin klasickou stravou, stačí dávkovat 1x až 2x denně. Pokud si svým jídelníčkem jisti nejste, tak 2x až 3x denně.

U proteinových nápojů doporučujeme, aby jste nepřekračovali množství v jedné dávce. Zkrátka když na obalu bude napsaná jedna dávka = jedna odměrka, tak se toho držte. Protože tělo ve většině případů dokáže využít jen tu doporučenou dávku, více vyloučí. Samozřejmě pokud jste pořádný "ranař" a máte více jak 90 kg, tak už je to něco jiného a experimentovat už můžete, vaše tělo si s vyšším dávkováním poradí snáze.

Další info: Protein

Proteinových nápojů  je na trhu nepřeberné množství. My Vám můžeme doporučit například tyto:

 

 

2) Tribulus Terrestris

Výtažek z Tribulus Terrestris je 100% přírodní látka, která u mužů nad 25 let pomáhá zvyšovat produkci vlastního testosteronu. Jedná se o zdravotně nezávadnou, legální a však velmi pochvalovanou látku.

Produkce vlastního testosteronu je velmi důležitá. U každého jedince se postupem času produkce snižuje. Proto je vývoj lidského těla (konkrétně svaloviny) stále těžší a těžší.

Dalším účinkem Tribulusu je zvýšení sexuálního libida.

 

Dávkování Tribulus Terrestris

Dávkování tribulu je jednoduché. Stačí se řídit instrukcemi na obalu. Ve většině případů je to jedna nebo dvě dávka denně, někdy mezi jídly. Nemusíte zohledňovat zda máte tréninkový či netréninkový den.

Další info: Tribul

 

3) BCAA

Dalším uznávaným a doporučovaným produktem jsou tzv BCAA.

BCAA jsou 3 nejdůležitější aminokyseliny pro růst, regeneraci a ochranu svalové tkáně.

  • Při užívání před tréninkem mají za úlohu ochránit svalovou hmotu před poškozením ( ANTIKATABOLICKÝ účinek)
  • A při užívání po tréninku urychlují regeneraci, neboli růst svalové hmoty.
BCAA jsou dostupné ve formách tablet, prášku nebo v tekutém stavu. Je na každém, komu jaký druh vyhovuje. Rozdíly v účinku prakticky nejsou. Jen ty sypké a tekuté se začnou vstřebávat o něco dříve.
Rozdíl je jen v jednoduchosti přípravy a hlavně ceně.
  • Sypké jsou nejvýhodnější cenově, ale někomu vadí že se musí rozmíchávat do vody
  • Tabletky jsou z finančního hlediska někde mezi. Někomu však vadí polykání velkých tablet.
  • No a tekuté jsou samozřejmě velice jednoduché na spotřebu. Mají dobrou chuť. Ale cenově jsou na tom o něco hůře.
Více info o: BCAA

 INFORMACE O DOPLŇCÍCH STRAVY ZDE

najít protein v eshopu

najít bcaa v eshopu

najít tribulus v eshopu