Ve dnech 2.-3. června bude Praha hostit největší českou událost z prostředí populární fitness scény. Na prostoru pražského PVA EXPA Letňany bude probíhat 3. ročník NS Prague Fitness EXPA. Očekáváme legendární akci obrovských rozměrů, kterou Praha ještě nezažila! Pojď se s námi zapsat do historie!

 

Co je NS Prague Fitness EXPO a proč bys měl přijít zrovna TY?

NS Prague Fitness EXPO patří mezi největší sportovní akce v tuzemském prostředí. Událost z prostředí fitness zahrnuje obrovské množství známých osobností, přehlídku těch nejlepších firem na doplňky výživy a fitness vybavení, semináře, soutěže, amatérskou i profesionální challenge v silových sportech, ochutnávky, meet and greet osobností s fanoušky, bohatý doprovodný program a mnoho dalšího. Jedná se již o třetí ročník této akce, která si získala tisíce příznivců!  

 

Na co se můžeš těšit

 Osobnosti
 

Všichni, kdo na československé scéně v prostředí fitness, kulturistiky, silových sportů, teoretických i praktických znalostí z oboru, vedení seminářů a dalšího něco znamenají, tady budou. Můžeš potkat svoje idoly, seznámit se s novými lidmi, dozvědět se cenné informace, získat odpovědi na své otázky, namotivovat se, pořídit fotografie. Naše akce představí mnoho zajímavých osobností a exkluzivních hostů. Přijď se přesvědčit na vlastní oči!

  

EXPO plné těch nejlepších společností

Prostory EXPA zaplní špičkové tuzemské i zahraniční společnosti se specializací na doplňky výživy, fitness vybavení a sportovní oblečení. Můžeš si nakoupit za výhodnější ceny, využít celé řady ochutnávek, vyzkoušet nové značky. Garantujeme ti, že budeš spokojený!Amatérská a profesionální challenge

Po obrovském úspěchu amatérské challenge v předchozím ročníku jsme se rozhodli posunout laťku o několik úrovní výše. Několik tisíc diváků tě bude sledovat a podporovat v boji s ostatními soupeři. Kromě slastného pocitu ze závodu máme pro vítěze připravenou PRIZE MONEY v celkové výši 80 000,- Kč. No řekni, nechceš ostatním ukázat, zač je toho loket a udělat si druhé Vánoce v červnu?

Kromě amatérské challenge se můžeš těšit i na profesionální soutěž deseti nejsilnějších mužů Evropy, kteří se proti sobě postaví v několika disciplínách a svedou drsný souboj na krev!


Semináře a Meet and Greet s osobnostmi

Celou akci bude doprovázet řada skvělých seminářů s našimi exkluzivními hosty. Během seminářů budeš mít příležitost dozvědět se spoustu zajímavých informací, najít odpovědi na své otázky, vyfotit se svými idoly, nechat si poradit od profíků. Všichni tu budou pro TEBE.

 

Soutěže, ochutnávky, bohatý doprovodný program a mnoho dalšího 

Čeká na tebe spousta soutěží, řada ochutnávek, bohatý doprovodný program po celou dobu akce a mnoho dalšího. Můžeme tě ujistit, že tam bude vše, na co si vzpomeneš!

 

Kde se dozvíš informace o vstupenkách?

V současné době můžeš zakoupit vstupenky za exkluzivně výhodnou cenu, ale pozor, tato akce bude trvat už pouhých pár dnů. Pokud o letošní revoluční ročník nechceš přijít, na nic nečekej a objednej si svoji vstupenku už DNES!

Vstupenky nalezneš zde.

 

Koho vezmeš sebou?

Jestli nechceš jít sám, není nic jednoduššího, než vzít kamaráda nebo kamarádku. Udělej někomu radost, vezmi ho s sebou a možná ho naše akce zaujme natolik, že budeš mít nového parťáka do posilovny! To za to stojí!

Link na událost nalezneš zde.

 
Tak a teď už víš vše důležité. My se na tebe těšíme. Těšíš se i ty na nás?