Zdravíme všechny fanoušky fitness, kulturistiky a silových sportů. Rok se s rokem sešel a tak nastal čas oznámit Vám, že druhé konání akce nesoucí název NaberSvaly EXPO + Challenge se neúprosně blíží!

 Již 11. února 2017 se sportovní hala Sparta Aréna v Praze na Podvinném mlýně stane dějištěm jedné z největších Fitness a Strongman akcí v celé České a Slovenské republice. Stejně jako posledně, i letos se na akci objeví celá řada známých osobností a hostů z celé České a Slovenské sportovní scény, ukáže se nespočet partnerů a vystavovatelů a v neposlední řadě se představí až stovka závodníků soutěžících nejen o finanční a věcné ceny, ale především o titul NaberSvaly Challengera. Této soutěže se může, stejně jako posledně, zúčastnit každý! Ale nebudeme předbíhat, pojďme se na to mrknout pěkně popořádku. 

 

Minulé konání bylo velmi povedené a ten kdo nedorazil, o hodně přišel! Na akci bylo přes 1200 návštěvníků, více než 30 exkluzivních hostů a přes 60 soutěžících. EXPO bylo skrz na skrz zaplněné doprovodným programem, přednáškami, ochutnávkami a speciálními hosty! Jen těžko lze celé minulé konání shrnout do jednoho odstavce – kdo tedy na akci nebyl, může si atmosféru alespoň trochu přiblížit zhlédnutím videi z NaberSvaly EXPO + Challenge 2015. 

 

VIDEO Z MINULÉHO KONÁNÍ: https://www.youtube.com/watch?v=ywjzqbPX-44 

OČIMA HOSTŮ A PARTNERŮ: https://www.youtube.com/watch?v=109TWCD5knE

 

Ať už jste na NaberSvaly EXPO + Challenge 2015 byli, či nikoliv – máme pro vás skvělou zprávu! Druhé konání bude ještě větší, lepší a atraktivnější! 

 

Webové stránky akce: http://nsch.cz/

VSTUPENKY: http://nsch.cz/vstupenky

 Generálním partnerem NaberSvaly Challenge + EXPO 2017 je Amix Nutrition a celá záležitost se tak posune na naprosto novou úroveň! Nejen díky podpoře partnerů budeme mít možnost udělat akci ještě větší a kvalitnější, než posledně. 

Chybět nebudou desítky hostů a osobností, se kterými bude možné se vyfotit, na cokoliv se zeptat a třeba si nechat podepsat autogram, vystavovatelé, kteří Vám nabídnou řadu ochutnávek a zábavného programu, velké množství přednášek, seminářů a doprovodného programu, který se postará o skvělou zábavu a vzdělávání během celého dne a v neposlední řadě desítky soutěžících, kteří nejen že se díky svým vyhecovaným výkonům – stejně jako posledně – postarají o skvělou atmosféru, ale zároveň budou mít šanci vyhrát cenné dary od partnerů a část tučného PRIZE MONEY 15.000Kč spolu s titulem NaberSvaly Challengera, který aktuálně drží Jakub Enžl, Eva Horňáková, Ondřej Šimek a Ladislav Docenko.

 Závodit může každý, kdo chce porovnat své síly s ostatními, nebo třeba i jen sám se sebou. Každý závodník navíc mimo jiné obdrží oficiální tričko z limitované edice pro závodníky a diplom za účast! 

 

Vstupenky je již možné zakoupit na oficiálních webových stránkách akce ZDE (http://nsch. cz/vstupenky). Vstupenky doporučujeme zakoupit co nejdříve, neboť cena vstupenek se bude postupně zvyšovat. Navíc, při koupi 4 vstupenek máte 4 oficiální náramky NaberSvaly Challenge + EXPO ZDARMA! 

Veškeré informace o takto našlapané akci se jen těžko vejdou do jednoho článku. Budou tedy postupně zveřejňovány jednak na oficiálních webových stránkách akce ZDE (http://nsch.cz/ ), jednak na Facebookové události akce ZDE: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/. Určitě tedy nezapomeňte sledovat a kupujte lístky, dokud jsou za výhodnou cenu! Bude to stát za to, tím jsme si jisti! 

 

Webové stránky akce: http://nsch.cz/

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/

Webové stránky NaberSvaly: http://nabersvaly.cz/