Michal Kotalík blog VELKÉSVALY.CZ

 

Ahoj všichni,pokud vás můžu poprosit,rád bych vás okradl o dvě minuty. (koho to zajímá)

Nějaké info co se týče mě,toho co bylo,co je a co bude.

kde začít.

 

 

Kdo si všiml nějakým způsobem,mám začít působit na vysoce prestižní německé lize We Love MMA v Draždanech 5 listopadu.

Zápasit jsem měl s tímto obrem Mikem Lehmannem (na fotce v pravo) ,což je jejich miláček. Dokonce jsem se uvolil že půjdu k němu do jeho váhovky což je 100+. Takže jsem si váhu držel na 105kg

Bohužel včera jsem se dozvěděl od Trenéra že zápas není a Mike utkání zrušil...důvod neznámo jaký,ale jelikož o týden později nastupuje na jiném amatérském turnaji,můžu si to jen domýšlet.

Byl jsem demotivovaný...

 

Dnes ráno jsem byl na individuálním tréninku s trenérem Jirkou,který mi řekl že ho dnes ráno kontaktoval promotér této ligy s tím že se omlouvá za komplikaci s Mikem a že nabízí zápas s Peregrinem Dos Santosem z brazílie,který již nahlédl i do UFC a v této lize v německu má 12 výher a bohužel kvůli tomu s ním nechce nikdo jít a soupeře nemá. Byl nám nabídnut....

Váhal jsem,hodně. Měl jsem čas do zítra na rozhodnutí.

Bohužel ale při závěrečném drillu jsem uklouzl při kopu po potu a prošlápl si kotník na stojné noze...verditk doktora je že mám natrhlé vazy,hematom a tři týdny klidu. Asi mě chápete že pro většinu lidí by to byla konečná.

Odcházím z Ortézou z nemocnice a píšu Jirkovi jednoduchou sms : " Se štítem nebo na něm....zápas beru"

 

Takže mám tu čest vám oznámit že pátého opravdu nastoupím proti takovému soupeři...jdu tam s veškerým respectem. Ale nic nebude zadarmo ;)

Další zlá věc je že jsem počítal že budu zápas těžkou váhu se 105kg a bohužel na pelegrina musím jít dolu o 15 kilo..na 90..on bude 2 kila dobírat..já 15 shazovat..vše je proti mě.

Ale žádný velký příběh nezačíná "Nevzal,Nešel,Neudělal...bla bla"...NE!..vždy je odstartoval velký krok vpřed...

 

Takže doufám že budete semnou a budete držet palce a snad nelitujete že jste si to přečetli,sledujte jak jde hubnutí a trénink s jednou nohou :D....Zdar!!

Velké díky patří mým sponzprům a kamrádům... Martin Čada z Velkesvaly.cz který mě zásobuje nejlepšíma českýma suplementama na trhu.

Berounský Medvěd (Tonda Mašín) z eshopu Fighter-Shop.cz ,který mi dodává to nejlepší vybavení od rukavic až po rashguardy a trenýrky.

Koupelny Topení Šátek (Milan Šátek) - Který mě zásobuje ne jen podporou mentální ale i finanční,zaplatil mi celou přípravu a ještě ke všemu tím jeho podpora nekončí a já ti za to Milane moc děkuju,si skvělý chlap. Mám tě rád.

Další info od hubnoucího mrzáka čekejte :D