V článku Nakopávač jsme se dozvěděli co to vůbec "N.O." je a k čemu slouží. Jen pro připomenutí. Bavíme se o Nitric Oxide, jinak nazývaný "N.O." Nočko, předtréninkáče, nakopávače atd atd....

Tento produkt je primárně určen pro zvýšení výkonu při samotném tréninku a z dlouhodobého pohledu k podpoře růstu svalů.

 

Co nesmí v nakopávači chybět 

Základem je arginin

Arginin a citrulun napomáhá k většímu napumpování a prokrvení svalů. Zároveň sportovci pociťují že je napumpování nejen vyšší, ale i o něco déle vydrží. Argininu by mělo být v dávce alespoň 2g, citrulinu obdobně nebo spíše o něco více.

 

Stimulanty 

Jednou z přezdívek produktů tohoto typu je "nakopávač". Aby Vás Předtréninkáč pořádně nakopl je potřeba pořádná dávka stimulantů. Nejlépe v těch nejvyšších možných dávkách - 200mg kofeinu, 1000 až 2000 mg taurinu, neuškodí i nějaké množství tyrosinu. Další důležitou složkou je beta-alanin.

 

Kreatin ano nebo ne?

Pokud Vám z nějakého důvodu kreatin nevadí, proč ne? Díky kreatinu docílíte vyššího výkonu a objemu.

 

To by byli základní faktory, které dělají z předtréninkových suplementů velice žádané a úspěšné zboží na pultech. Na trhu je však mnoho výrobců, kteří se pokouší přijít na nejlepší kombinace a poměry látek v této kategorii produktů.
V tomto článku se podíváme na produkt s kterým naši zákazníci, členové týmu a ostatně i já mám velice dobré zkušenosti.