Spalovač tuku

 

 Existuje plno účinných a osvědčených látek na podporu spalování tuku. Nejvýhodnější je kombinace některých z nich. V tomto článku si o této problematice něco řekneme. 

 

Základní účinné látky

Je to například známý L-Karnitin, synephrine, guggul nebo kofein... Tyto látky celkem slušně fungují i při užívání jednotlivě. Jak a v jakých dávkách tyto látky fungují se dočtete v jednotlivých článcích. Zde

 

Další látky

Na trhu najdeme ale i mnoho dalších účinných látek, které se vyplatí spíše při správné kombinaci. Většinou to jsou extrakty z různých rostlin a bylin. Například: Extrakt ze zeleného čaje, vrby bílé, révy vinné, kozlíku lékařského, garcinia cambogia nebo známého pepřovníku černého zvaného Bioperin a mnoho a mnoho dalších....

 

Kombinace je nejlepší

A pokud se spojí síly všech výše zmíněných účinných látek, včetně těch samostatně činných, dostaneme tu správnou zbraň pro spalování tuku.

 

Jak ale poznám ten nejlepší produkt?

Problém ale nastává při kontrole množství jednotlivých prvků ve směsi. V některých případech výrobce sice naplácá do přípravku více jak 20 účinných látek, to je sice hezké. Bohužel v tak malých dávkách, že je účinnost produktu snížena natolik, že se koupě nevyplatí.

Kontrola takového produktu může být pro běžného uživatele nepřekonatelný problém. A vůbec se nedivím.

 

Spalovač tuku

 

Trošku vám s výběrem pomůžeme

Proto vám s výběrem trošičku pomůžeme a doporučíme několik produktů, které mají správné složení se zaručeným účinkem.

 

Tip k lepším výsledkům

Ještě než vám sem samotné produkty vypíšeme, poradíme vám ještě jeden malý fígl pro lepší efekt produktů na spalování tuku.

 

 

Není dobré ihned po dobrání balení ihned začít brát nové. Je dobré přibližně 2 týdny vynechat. Tento cyklus zajistí, aby si tělo na látky zvyklo. Zaručí také to, že při započetí nového cyklu bude nástup spalovače opět velmi dobrý. Navíc si tělo odpočine od stimulantů (kofein, taurin, tein), které spalovače tuku obsahují.