Synefrin se chemicky velmi podobá efedrinu. Jde o přírodní látku, kterou můžete získat z Citrusu aurantium neboli Citroníku hořkého. V některých zemích je zakázaný kvůli výrobě metamfetaninu. V našich krajích jde o nejsilnější a nejběžnější látku, která velmi rychle redukuje váhu a tuk.

 

Účinky

Tento fenol patří mezi nejběžnější spalovače tuku. Jde o nejsilnější produkt, který spaluje tuk z podkoží. Díky své termogenní vlastnosti, vyvolá v buňkách pocit chladu a ty se následně začnou snažit zahřívat. Zvýší se tak rychlost spalování. Kouzlo účinku spočívá ve zrychlení metabolismu. Takže nebudete unavení, vydržíte déle cvičit a navíc nebudete mít hlad.

 

Dávkování

Tento produkt je vhodný pro sportovce, kteří chtějí rychleji docílit zhubnutí a následně vytvarování všech svalů. Dodá Vám enegrii na celý den. Je proto vhodné brát jen jednu kapsli (10mg) ráno, nebo nejlépe 30 minut před samotným cvičením. Pro zesílení účinku se kombinuje s kofeinem a karnitinem. Neměl by se brát večer. Kapsli zapijte sklenicí vody nebo iontovým nápojem. Není vhodné zapíjet pilulku alkoholem nebo mléčnými výrobky. Po otevření skladujte při teplotě 25°C a spotřebujte výrobek do 3 měsíců. (držte se doporučeného dávkování na obalu svého produktu)