inferno blog VELKÉSVALY.CZ

 

 

Black edice je tady! Pokrok se nedá zastavit, a tak přicházíme ještě lepší, kvalitnější a propracovanější. Představujeme vám staronový nakopávač InferNO, tentokrát v Black verzi.

 

Co jak vybírat předtréninkáče

Co je u předtréninkových nápojů nejdůležitější a podle čeho zvolit ten nejlepší? Každý takový nápoj většinou obsahuje NO složku, díky které dosáhnete lepšího prokrvení svalů při tréninku a druhou složkou obvykle bývá ta „nakopávací“, tedy povzbuzující energii.

 

12000 Mg NO Activator

Ano, přesně takové množství najdete v našem InferNO Black. V dnešní době je trh přesycen velkým množstvím předtréninkových nápojů, a tak jsme museli být lepší. Chtěli jste brutálně napumpované svaly? Tyto látky vám pomohou.

 

V jedné dávce InferNO Black:

6000 mg Citrulin Malát

4000 mg Beta Alanin

2000 mg vitamín AAKG

 

3200 Mg Energy Activator

Někteří z vás ale radši než napumpované svaly cítí velký příval energie při tréninku. Pokud mezi ně patříte, určitě oceníte tyto látky v maximálním povoleném množství.

 

V jedné dávce InferNO Black:

1000 mg Taurin

1000 mg Tyrosin

1000 mg Inosine

200 mg kofein

 

Samozřejmostí je také 3000 mg kreatinu pro zlepšení silových výkonů a budování objemu svalů.

 

V čem jsme jiní?

V jednoduchosti a zároveň kvalitě. V našich produktech nenajdete zbytečné látky navíc, jen ty, které opravdu využijete. Budete překvapeni, že i bez aspartamu, acesulfamu a azobarviv chutnají naše výrobky skvěle.

 

Jaký je rozdíl oproti předchozí verzi?

Vyšší dávky, AAKG, Inosine a lahodná chuť. To je nové InferNO Black!

 

autor: Adam Palovčík