blog VELKÉSVALY.CZ

Proteinové přípravky jsou jedním z nejzákladnějších potravinových doplňků. Mnoho lidí často neví, který protein zvolit. Možností na trhu je dnes plno. Proč tedy zvolit právě náš 100% Whey protein?

 

- TENTO PRODUKT MŮŽETE ZAKOUPIT NA NAŠEM ESHOPU ZDE

 

1. Kvalitní Whey protein – u některých proteinů dochází při výrobě k denaturaci (znehodnocení) aminokyselin a biologicky aktivních peptidů. Stává se to většinou při vysoké tepelné úpravě, kdy při denaturaci bílkovin klesá kvalita produktu. V našem Whey proteinu najdete Whey protein vyrobený CFM metodou.

 blog VELKÉSVALY.CZ

 

2. Žádný aspartam ani acesulfam K – některá nízkokalorická sladidla jsou spojována se vznikem rakoviny a poškozením mozku. Aspartam může vyvolávat závratě, těžkosti, poruchy pozornosti. Ne jinak tomu je i u acesulfamu K. Některé studie poukazují na zvýšený výskyt nádorů u krys krmených acesulfamem. 100% Whey protein je slazen pouze sukralozou, která je jedno z těch šetrnějších a nezávadných sladidel. Sukraloza patří k tepelně nejstabilnějším sladidlům, a nebyly u ní prokázány žádné karcinogenní a jiné škodlivé účinky.

 blog VELKÉSVALY.CZ

 

3. „Za málo peněz hodně muziky“ – Všechny produkty včetně 100% Whey proteinu se i přes vysokou kvalitu vyznačují velmi nízkou cenou. Ptáte se, proč tomu tak je? Většina produktů, které jsou na trhu, procházejí přes několik prodejců. Každý z nich si samozřejmě přidá svou marži a výsledná cena je tak o mnoho vyšší, než přímo od výrobce. Tomuto jsme předešli tím, že produkty odebíráme přímo od výrobce – z ČR - a ty jdou přímo k vám.

 blog VELKÉSVALY.CZ

 

4. Kvalitní syrovátka – Jak se to pozná? Po nekvalitním proteinu vám nejspíše bude těžko. Také nebude dobře rozpustný. Náš 100% Whey protein se vyznačuje velmi lehkou stravitelností, skvělou rozpustností a téměř nulovou prašností nebo pěnivostí. Obrázek si jistě uděláte sami.

 blog VELKÉSVALY.CZ

 

5. Žádné zbytečné přísady navíc – 100% Whey neobsahuje žádný kolagen, xantanovou gumu, další umělá sladidla (jen sukraloza), žádný přidaný cukr a žádné kaseináty a jiné nekvalitní přísady. Produkty vyvíjíme pro vás – chceme, abyste byli spokojení v první řadě vy, pak budeme spokojení i my.

 

6. Jako bonus dokonalá chuť - Pro naprostou většinu z vás hraje samozřejmě velkou roli chuť proteinu. 100% Whey již vyzkoušelo mnoho lidí, kulturistů a jiných sportovců. Denně dostáváme pozitivní ohlasy na naše proteinů, zejména co se týče chuti. 100% Whey protein můžete vyzkoušet s příchutí banánu, čokolády, vanilky, ale zkusit můžete také trochu netradiční příchutě jako jemná malina, pistácie, kokos nebo čokoláda s kokosem.

 

KDE JE KVALITA, TAM JSOU VELKÉ SVALY!

 

- TENTO PRODUKT MŮŽETE ZAKOUPIT NA NAŠEM ESHOPU ZDE