Máme pro vás skvělou novinku v našem sortimentu. Jedná se o moderní multivitamín určený pro vrcholné sportovce, kteří mají enormní potřeby.

 

STVOŘEN PRO VRCHOLOVÉ SPORTOVCE

Náš multivinamín a multiminerál VS MULTI MUSCLE 9 je složen s ohledem na mnohem vyšší nároky sportovců na vrcholové úrovni. Tito sportovci mají totiž mnohdy až dvojnásobné potřeby než nesportovec.

 

VITAMÍNY JSOU DŮLEŽITÉ

Dnes snad již každý kdo trénuje ví, že pokud chce člověk dosáhnout dobrých výkonů, musí přijmout dostatečné množství živin jako jsou bílkoviny, sacharidy nebo tuky. Horší je že ne každý si chce připustit, že bez dostatečného příjmu vitamínů a minerálů by to také nešlo. Bez vitamínů a minerálů by tělo také jen stěží pořádně fungovalo. 

 

23 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ

VS MULTI MUSCLE 9 je pečlivě poskládám z 23 nejdůležitějších minerálů, vitamínů a dalších prospěšných látek. Když ale mluvím o 23 složkách, tak mám na mysli 23 složek v dostatečně vysokých dávkách. 

 

V 1 TABLETĚ TO, CO VĚTŠINA MÁ VE 3

Jedna dávka = 1 tableta o hmotnosti 1660 mg. Všechny složky, které mají určené DDD dosahují v jedné tabletě 100% doporučené dávky.

 

TRÉNINKOVÝ PLÁN BEZ PŘERUŠENÍ

Každý by si to přál - celý rok bez nemoci. Bohužel to vám nikdy nikdo nezaručí. Ale dostatečný a pravidelný příjem důležitých vitamínů a minerálů vám dá mnohem vyšší šanci. Jednou z možností jak vitamíny a minerály doplnit je VS MULTI MUSCLE 9.

 

 

>>VS MULTI MUSCLE 9 V ESHOPU<<