Firma Velkésvaly.cz se díky vám neustále rozrůstá. Dalším produktem, který jsme si pro vás připravili, je HMB! Pokud netušíte, co zkratka HMB znamená a jaké má účinky, čtěte dál!

 

HYDROXY METHYLBUTYRÁT

Takto zní celý název zkratky HMB. Tato látka je hojně používána sportovci díky svým antikatabolickým, ale i anabolickým účinkům. V lidském organismu vzniká z leucinu, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, která je také součástí BCAA. Leucin je považován za nejsilnější antikatabolickou aminokyselinu. Je to také tím, že spouští proteosyntézu, tedy využití bílkovin pro výstavbu svalové hmoty.

Problém je, že z leucinu se přemění asi jen 5% HMB, což u 70kg muže dělá přibližně 200 – 400mg. Pokud bychom tedy chtěli potřebné množství HMB získat z leucinu, museli bychom ho denně zkonzumovat okolo 60g, což není vůbec výhodné. 

 

KOMBINACE VÁM PŘINESE VÍCE!

Jelikož je aminokyselina leucin pouhým „spouštěčem“ proteosyntézy, je dobré tento produkt kombinovat s kvalitními bílkovinami, například syrovátkovým CFM Whey proteinem. Dobrou kombinací je také spojení HMB s kreatinem a argininem, který umožňuje lepší proudění krve do svalů spolu s účinnými látkami.

 

DÁVKOVÁNÍ

Účinná dávka HMB je 3g, kterou je z výše uvedených důvodů vhodné konzumovat okolo tréninku, tedy před a po něm. 

Vyzkoušejte náš nový produkt VS HMB 9 a nebudete litovat!

>>HMB V ESHOPU<<