V dnešní době jsou tabletové bcaa celkem ve stínu těch instantních. Je totiž celkem těžké najít nějaké tabletové, které by nebyli zbytečně předražené a zároveň nebyli úplně k ničemu.

Pojďme se na to podívat.

 

 

Nejdříve si připomeneme co to jsou bcaa

Jednoduchá definice bcaa (L-Leucin + L-Isoleucin + L-Valin) je: Bcaa se používají hlavně okolo tréninku - cca 15 minut před a ihned po. Mají za A) úkol ochranu svalové hmoty, což se samozřejmě hodí při náročných silových a vytrvalostních sportech. Bez dodání kvalitních aminokyselin jsou svaly mnohem náchylnější ke zranění. A zrovna bcaa jsou jednou z nejvhodnějších forem doplnění aminokyselin. A za B) urychlení regenerace po tréninku.

 

Ano instantní bcaa jsou oblíbenější, ale....

Dle našich čísel zákazníci sahají spíše po instantních BCAA Ty mají samozřejmě nesporné výhody. Například skvělá chuť, která nahrazuje touhu po slazených nápojích nebo v neposlední řadě cena. Ale tabletové mají v něčem prostě navrch....

 

Výhody tabletových bcaa

Výhoda 1.

Jednoduše a stručně - Někdo prostě instanty nemá rád. Pořád dokola rozmíchávat nějaký prášek ve vodě. (protein, gainer, nakopávač).

Výhoda 2.

Kdykoliv a kdekoliv - Ano tablety bcaa můžete brát prostě kdykoliv a kamkoliv sebou. Stačí zapít vodou. Těžko budete na nádraží rozmíchávat instantní bcaa :D

 

Ideální je kombinace instantních a tabletových BCAA

Úplně nejlepší je mít oboje, jak tabletové, tak ty instantní. Doma před tím než půjdete na trénink si prostě rozmícháte do šejkru instantní bcaa. A sebou do báglu si vezmete ty tabletové, které si dáte po tréninku. I tak se to dá dělat.

 

Nejsou tablety jako tablety

Na trhu je ukrutné množství tabletových bcaa. Proč jedny stojí 500 Kč, jedny 300 Kč a jedny 1000Kč? Rozdíly určitě jsou a to buď v obsahu a nebo a to bohužel v tom o jakého výrobce se jedná.

 

Můžou být tablety různých hmotností a balení, tomu se dá rozumět. Ale proč proboha naprosto stejné bcaa stojí u jednoho výrobce 599 Kč a další se stejným složením u jiného výrobce 499 Kč?

Je to jednoduché, velké značky mají velmi drahý marketing a provozní náklady. A to se bohužel musí někde projevit a většinou právě na ceně produktu.

Vemte si to takhle -

 

  • Platit 3 profesionální kulturisty +
  • zaplatit za rok 5x pronájem stánku na nějaké velké kulturistické soutěži +
  • zaplatit desetitisíce měsíčně za internetovou nebo tištěnou reklamu = hoooodně peněz. Nehledě na to, že velká firma znamená hodně zaměstnanců.

 

 

My to máme jednoduché. Marketink máme společný pro celý obchod, takže cenu našich doplňků ovlivňuje jen zřídka. A přes to máme kvalitnější produkt za méně peněz.

Tak například naše BCAA 2000

 

Nechlubíme se hmotností tablety, ale obsahem samotných BCAA

To znamená že naše BCAA 2000 není 2g tableta s obsahem 1600mg bcaa. NAŠE BCAA 2000 JSOU TOTIŽ TABLETY S HMOTNOSTÍ 2200G A OBSAHEM 2000G ČISTÝCH BCAA !!!!! A to je veliký rozdíl, uznejte sami. A přes to stojí 469 Kč

Obrázek si můžete udělat i na ostatních produktech.

 

 

 

 

!!!! VÍCE O PRODUKTECH NA BLOGU ZDE !!!!!

---------------------------------------------------

NEBO SE PODÍVEJTE NA NÁŠ ESHOP A PROJDĚTE SI PRODUKT PO PRODUKTU