Do konání největší Fitness + Strongman akce v české a slovenské republice – NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2 (odkaz: http://challenge.nabersvaly.cz/) zbývá méně než 70 dní a kapacita samotné soutěže je již téměř naplněna – k dispozici je posledních zhruba 15 soutěžních míst. V tomto článku se podíváme na to, proč je o akci - a konkrétně o soutěž takový zájem, ukážeme Vám kompletní seznam disciplín a poradíme co dělat, pokud se chcete soutěže (nebo jen akce jako takové) zúčastnit, ale ještě nemáte zarezervované místo, resp. koupenou vstupenku! 

 

Proč je o soutěž takový zájem? 

V první řadě je potřeba si uvědomit, že se jedná o soutěž pro širokou veřejnost – tedy pro každého, kdo cvičí a nebojí se porovnat své síly s ostatními amatéry – takže třeba i pro tebe! 

Každý, kdo se zúčastní, navíc ZDARMA obdrží závodnické tričko, mikinu, náramek a diplom. Během dne bude pro všechny závodníky dostupný nápoj Red Bull – pro doplnění energie. 

 

Soutěži přidává na atraktivitě také 15.000Kč PRIZE MONEY, které si rozdělí vítězové jednotlivých kategorií, titul „NaberSvaly Challengera“ a celá řada věcných cen věnovaných partnery.

Kromě samotné soutěže se mohou všichni návštěvníci (i samotní soutěžící) těšit na doprovodným programem nabité Fitness EXPO, celou řadu hostů, vystavovatelů, ochutnávek a plno zábavy! Kompletní seznam všech hostů, který průběžně aktualizujeme, je k nahlédnutí ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/hoste

 

Nyní již však k samotným disciplínám!

 

1. DISCIPLÍNA – MRTVÝ TAH + TLAČNÉ SANĚ

Tato disciplína na úvod prověří jak vaší sílu, tak výdrž a rychlost. Úkolem bude provést požadovaný počet opakování mrtvého tahu s naloženou vahou dle vaší disciplíny a poté co nejrychleji přepravit tlačné saně z bodu A do bodu B – na vzdálenost 20 metrů. 

 

 

2. DISCIPLÍNA – BENCH PRESS 

Bench press, tedy druhá disciplína, prověří především vaši maximální sílu - půjde totiž o maximální vytlačenou váhu na jedno opakování. 

 

 

 

 

3. DISCIPLÍNA – SILOVÉ PŘEMÍSTĚNÍ

Dle našeho názoru půjde o nejobtížnější disciplínu z celé soutěže! Úkolem bude v daném čase přemístit činku ze země nad hlavu co možná nejčastěji. Věříme, že pro většinu soutěžících zde půjde o velikou výzvu – ale bez nich by to přeci nebylo ono! 

 

 

4. DISCIPLÍNA – SHYBY + BAREL 

Čtvrtou disciplínou je opět kombinace dvou cviků, která maximálně prověří vaší vytrvalost, rychlost, ale také sílu. Půjde o kombinaci 10 shybů a následné přemístění barelu (těžkého břemene) na vzdálenost 20 metrů. Počítá se, samozřejmě, čas.

 

 

5. DISCIPLÍNA – TRH JEDNORUČKOU

Pátá a poslední disciplína má za úkol vymačkat z vás poslední zbytky sil. Zde se ukáže, kdo má nejsilnější vůli, mysl a dokáže přemoci své bolavé svaly a unavené tělo! 

 

Celou soutěž bude moderovat známý karlovarský strongman a silák – Jakub Procházka, který se podílel i na přípravě disciplín a celé soutěže! 

 

Na samotnou soutěž zbývá méně než 15 míst – proto případným zájemcům doporučujeme zarezervovat si své místo co možná nejrychleji, a to na této adrese: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky 

Více informací o samotné soutěži ZDE (odkaz: http://challenge.nabersvaly.cz/soutez). 

Tak co – máš na to přijmout výzvu a utkat se s ostatními? Pokud ano, máš náš respekt a přejeme hodně štěstí do soutěže! Pokud ne, nevadí! Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete dorazit alespoň jako návštěvníci EXPA, fanoušci a posluchači – věříme, že Fitness EXPO, přenášky a semináře budou obrovsky zajímavé pro každého, kdo cvičí a sleduje současnou fitness scénu v ČR a SK! 

 

VSTUPENKY nejen na Challenege, ale i na další části akce, ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky (POZOR! Omezený počet + cena se bude postupně zvyšovat!) 

 

 

 

VSTUPENKY: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky

FACEBOOK UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/

VÍCE INFO: http://challenge.nabersvaly.cz/