Známe první čtyři hosty!

 

Druhé konání NaberSvaly EXPO + Challenge 2017, o které jsme Vás nedávno informovali, se velmi rychle blíží – k 11. 2. 2017 již zbývá pouze několik málo měsíců a my už Vám tak můžeme prozradit první 4 hosty této velkolepé a ojedinělé akce!  Zároveň bychom Vás chtěli poinformovat o rychlosti prodeje vstupenek a o tom, kolik jich vlastně zbývá v té nejvýhodnější cenové relaci. 

 

Kompletní informace o akci (webové stránky): http://challenge.nabersvaly.cz/

Facebooková událost akce: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/

VSTUPENKY ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky

 

Milan Šádek

Prvním, a hned velmi významným hostem je Milan Šádek – jeden z nejznámějších a bezpochyby také jeden z nejlepších Českých a Slovenských kulturistů, držitel profesionální karty ve federaci IFBB a mimo jiné i sportovec sponzorovaný generálním partnerem celé akce – společností Amix Nutrition. 

 

Milana Šádka snad každý, kdo se trochu více zajímá o kulturistiku a fitness, musí znát. S touhle skvělou osobností a úžasným kulturistou, který po prvním místě v amatérské soutěži Olympia Amateur Europe v roce 2014 obdržel zaslouženou profesionální kartu, bude na akci možné pokecat, vyfotit se, na cokoliv se zeptat, a kdo ví – třeba vymyslíme i nějaký doprovodný program, seminář, exhibici, či přednášku – nechte se překvapit. Můžeme Vám však slíbit, že to bude stát za to! 

 

Jakub Procházka

Druhým a velmi důležitým hostem je známý karlovarský silák, strongman, atlet a v neposlední řadě veliký sympaťák – Jakub Procházka! Kdo Kubu nezná, nejspíše zná alespoň jím zavedený systém trénování „SBC Training“. A kdo nezná ani to, ten si možná vybaví Kubovu dobročinnou kampaň – Biceps Challenge, která zhruba před rokem otřásla Českou a Slovenskou fitness scénou.

 

Kuba bude na akci nejen jako obyčejný host k fotkám a pokecu. Kuba bude moderátor a hlavní motivátor všech soutěžících a účastníků NaberSvaly Challenge 2017! Takže ten, kdo se zúčastní, bude mít o motivaci rozhodně postaráno! 

 

Filip Steflovič

Jeden z nejúspěšnějších Českých závodníků kategorie Physique, motivátor, řečník a v neposlední řadě úspěšný podnikatel ve světě fitness – to vše je náš třetí host, Filip Steflovič. Filip na akci bude nejen jako host, ale přímo jako vystavovatel se svou značkou SF7 Pro Wear! 

 

Těšit se můžete také na Filipovu přednášku, která při minulém konání sklidila hlasité ovace! 

 

Přednáška se nebude týkat pouze samotného závodění v kategorii Physique, ale také tím, jak se lze ve fitness průmyslu uživit, jak se propagovat, jak si najít sponzora a jak budovat svou vlastní značku. 

 

Beton Svaly

 

Čtvrtým oznámeným hostem velkolepé NaberSvaly EXPO + Challenge 2017 je František Zbahna, známější pod jménem „BETON SVALY“! Youtubeři jsou velkým fenoménem současnosti. Stejným fenoménem je František Zbahna alias Beton Svaly (nejen) na české fitness scéně. Nejen, že se s Fandou budete moci vyfotit, pokecat, nechat si podepsat tričko nebo se třeba domluvit na nějaké spolupráci – v rámci doprovodného programu se uskuteční i BETON SVALY LIVE SHOW, kdy se můžete stát součástí jednoho z Fandových videí, ve kterém může být zodpovězena právě vaše otázka! 

 

 

VSTUPENKY

VSTUPENKY jsou k zakoupení ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky 

 

Vstupenky mizí raketovým tempem, proto každému, i TOBĚ, doporučujeme objednat si ty své co nejdříve. Nejen, že byste mohli přijít o šanci zúčastnit se nabitého semináře či velkolepé NaberSvaly Challenge (soutěže) kvůli omezené kapacitě, ale především byste mohli prošvihnout brzké – nejlevnější ceny vstupenek! 

 

Vstupenky jsou rozděleny do 4 cenových vln. Po prodání určité části vstupenek se cena vždy zvedne – proto ten, kdo nakoupí své vstupenky co nejdříve, nejen že bude mít jisté své místo na akci/soutěži/na semináři, ale zároveň bude mít jistotu té nejlepší ceny! 

 

Na samotnou soutěž již byla první vlna vstupenek kompletně vyprodána a v čase publikace tohoto článku zbývá zhruba 13 vstupenek pro účast v soutěži v rámci druhé cenové kategorie, která je ještě stále poměrně výhodná. 

 

Co se týče semináře a expa, resp. ALL IN ONE vstupenek, stále jsou k dispozici v první, nejvýhodnější cenové vlně, avšak velmi brzy se i zde cena zvedne do druhé cenové kategorie (u semináře zbývá opravdu posledních pár vstupenek za nejlevnější cenu, u expa pár desítek, ale vzhledem k rychlosti, jakou se vstupenky vyprodávají, to opravdu nemusí trvat dlouho, než se cena zvedne!) 

 

Proto neváhejte a objednejte své vstupenky co nejrychleji ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky! 

 

Oficiální Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/ (pokud jsi ještě nepotvrdil účast, určitě to naprav, sem přidáváme veškeré novinky, aktualizace a informace o akci)