mikularozhovor - blog VELKÉSVALY.CZ

Jaké jsou novinky u Tomáše Mikuli?

 

Ahoj Tomáši, dlouho jsme o tobě neslyšeli, co v současné době děláš a jak se ti daří?

 

 

Ahoj Martine, tak poslední dobou to mám náročné, stěhoval jsem se Prahy a začal se živit jako osobní trenér takže jsem měl spoustu zařizování a běhání po úřadech ale jinak se mám celkem fajn.

 

A kde přesně v Praze trénuješ? Jsi spokojený?

 

Trénuji v obou posilovnách World Class fitness v hotelu Marriot a na Václavském náměstí. Rozhodně to není žádná sranda, tréninky si tu nemůže dovolit každý a tak trénuji i klienty v Eagle Fitness kde si můžu ceny určovat sám. Jinak si ale nemůžu stěžovat, dělám to co mě baví a o takové práci jsem dlouho snil.

 

Jaké jsou tvé plány na příští rok?

 

Tak hrozně rád bych se připravil na jarní mistrovské soutěže, je to naposledy co můžu za juniory. Nejprve ale musím mít takový příjem abych si to mohl dovolit nebo sehnat sponzora, který by mi s přípravou pomohl ale to by už byl spíše takový malý zázrak. (haha)

 

Nemůžu opomenout naší novou řadu doplňků, co na ni říkáš?

 

Tak já poslední dobou dávám přednost čistým surovinám před směsi takže jsem hrozně rád za doplňky jako arginin, bcaa nebo kreatin za které nemusím platit ty vysoké přirážky co si účtují velké značky, když ve výsledku je obsah pixly stejný. Navíc na malinovém "CFMku" si fakt pochutnávám po každém tréninku.

 

Zveřejníš na webu své kontaktní údaje pro naše pražské čtenáře?

 

Určitě! Nejrychlejší komunikace je přes mou FB page: ,,Tomáš Mikula - Trenér fitness a kulturistiky" kde jsou i ostatní údaje. Nebo stačí přijít do World Classu, jsem k službám.

 

Dobře.Tak děkujeme za rozhovor a těšíme se, že tě uvidíme na jaře ve formě.

 

Já taky děkuju a doufám, že to vyjde a na jaře budu zase stát na prknech.