Videoukázka byla natočena ve Favorit fitness klubu v Rokycanech.

 

 

Toto video je určeno všem lidem kteří cvičí spíše doma než v posilovně. Pomůckou ke cvičení nám bude zátěžový míč. Procvičíme všechny základní svalové partie. Záda, hrudník, nohy, ramena, triceps, biceps a břicho. Tento trénink je zaměřen spíše na udržení fyzické zdatnosti. Nebo ho lze využít za účelem redukce podkožního tuku.

Je více možností jak tuto sestavu provést.

 

Tempo

Můžete cviky provádět bud v pomalém nebo rychlém tempu. Pomalé tempo ( jako na videu) vás zdokonalí po silové stránce.Při rychlém provedení se vám bude zdokonalovat spíše výbušná síla a vytrvalost.

 

Počet opakování

Zvolte počet opakování mezi 8 - 12.

 

Intenzita

Ideální je dělat cviky bez přestávky ihned po sobě. Jakmile provedete celou řadu těchto cviků dejte si na 1 - 2 minuty přestávku. A opakujte celou řadu ještě 2x.

Pokud Vám nebudou síly stačit, můžete si dát po vyčerpání 1 minutu pauzu. Je ale potřeba si pořád zvyšovat laťku a tedy přestávky zkracovat.

 

Týdně

Pokud nemáte žádnou jinou fyzickou aktivitu nemusíte se bát toto cvičení zařadit každý den. Pokud však nejste zvyklí na zátěž, začněte od 3x týdně a postupně tréninkové dny přidávejte.

 

Závěrem dodávám a doporučuji navštívit prostory fitness. Je zde více možností k fyzickému růstu, či redukci podkožního tuku.

 

 

 

 

 

font-size: 11pt; font-family: Calibri,Sans-Serif; line-height: 20px;/p