Jakub Šedivý velkésvaly.cz

Jakub Šedivý... Mladý, nadějný, český kulturista z Václaváku...

Čtěte dál:

 


 - blog VELKÉSVALY.CZ

Před cca měsícem jsem se byl podívat na výukovém dnu FitOneAcademy, na kterém měl Jakub funkci lektora. Krátký videospot jste mohli vidět na našem blogu školy FOA. Od té doby jsem bohužel Jakuba neviděl, tak jsme si sedli právě teď, abych z něj dostal nějaké emoce právě z tohoto lektorování.

(Natáčeno ve WorldClass Praha)

Koukněte na další sestřih z tréninku Jakuba Šedivého.

 

Jakub Šedivý - blog VELKÉSVALY.CZ

Před 2 týdny jsme byli v Praze v Luxusním fitness centru WorldClass za Jakubem Šedivým

 

(Natočeno ve World Class - Praha )

Pro mobilní zařízení odkaz zde

Nové videjko Jakuba Šedivé. Mrkejte na jeho formu :-)

 

Jakub Šedivý si zahrál ve velmi povedené reklamě na Škoda Octavii RS 2013

(Natočeno ve World Class - Praha )

Náš Nejaktuálnější sestřih tréninku Jakuba Šedivého.

Jakub Šedivý - blog VELKÉSVALY.CZ

V sobotu 5. dubna jsem byl za Jakubem Šedivým v luxusním Pražském Fitcentru WorldClass kde trénuje...

 

Jakub šedivý  - blog VELKÉSVALY.CZ

 

Jakub dře jako divej ! ... Mrkněte, jak se proměňuje.

 

Jakub Šedivý - aktuální forma

 

 

Jakub je mladý a velmi nadaný kulturista. V roce 2013 získal titul absolutního Mistra Čech v kulturistice. Nyní jsme se potkali v Pražském Fitness centru WordClass, aby jsme si popovídali o novinkách a průběhu jeho stávající přípravy.

ROZHOVOR:

Jakub Šedivý - kulturista

Blíží se nám konec léta a myslím, že je ten správný čas se podívat, jak je na tom letošní Absolutní mistr juniorů, Jakub Šedivý.

 

Jakub se nyní nachází v plné fázi objemové přípravy. Před zahájením objemovky měl 86 kg a nyní váha ukazuje více jak 96 kg. A to se mi nezdálo, že by byl nějak zbytečně zalitej. Je to poctivých a slušně vypadajících 10 kg hmoty.

Jakub Šedivý pro VelkéSvaly.cz

29.5 2013 Jsme se vypravili za Absolutním Mistrem Čech juniorů v kulturistice 2013. Spicha jsme měli v Praze v luxusním fitness centru World Class, které se nachází přímo na Václavském náměstí. S Jakubem jsme si pěkně popovídali a poté jsme natočili celý jeho trénink ramen a tricepsu.

Sestřih z tréninku Jakuba Šedivého

 

Rozhovor s Jakubem Šedivým

Čau Jakube, jsem rád že tě opět vidím. Naposledy to bylo v Rokycanech, kde jsem ti předával vítězný pohár, jakožto Absolutnímu Mistru Čech juniorů. K tomuto úspěchu bych ti chtěl ještě jednou pogratulovat. Jen tak na okraj, pamatuješ co jsem ti při předání sliboval?

-Ahoj, v první řadě bych rád pozdravil všechny čtenáře serveru VelkéSvaly.cz a moc děkuji za gratulaci. To víš, že pamatuju; řekl jsi, že se ještě uvidíme. Slovo jsi očividně dodržel a jsem tomu rád. :-)