Mirek Hanák Kulturista - blog VELKÉSVALY.CZ

 

U instantních BCAA je obsah aminokyselin důležitý - Udělali jsme průzkum obsahu čistých aminokyselin v BCAA u konkurence. Byli jsme překvapeni!

 

Odpovězte si na 3 základní otázky ohledně výběru Vašich BCAA:

 

1. Chcete investovat své peníze do BCAA nebo do přidaných látek?

Aminokyseliny Leucin, Isoleucin a Valin jsou nejdražšími a nejdůležitějšími složkami všech instantních BCAA. Sladidla, barviva a zahušťovadla jsou jen přidané látky, které Vám k ničemu neprospějí. Proto vybírejte BCAA podle obsahu aminokyselin a ne na základě marketingových aktivit výrobců.

 

2. Chcete lepší výsledky?

Doplňky stravy určitě kupujete kvůli nějakému důvodu, nejspíš protože chcete zúročit své snažení ve vašem tréninku. Většina předních "marketingových" výrobců má obsah čistých aminokyselin ve 100 g produktu mezi 65 000 mg a 82 000 mg - To je o až 33% a méně vůči našim 92 260 mg !!!! A přes to se cena našich produktů nedá s marketingovou konkurencí srovnat. Je to minimálně k zamyšlení.

Mrkněte se k jiným a klidně mnohem dražším konkurentům a přesvědčte se sami. Ať víte za co platíte.

 

3. O 33% více aminokyselin o 33% lepší výsledek

Ano, bcaa s takto vysokým obsahem aminokyselin jako máme my, nejsou přeslazené až to není hezké, ale fungují o 33% lépe. Napadá mne otázka, zda když chci přeslazený nápoj, nekoupit si radši Colu :-) Ale nebojte i s takto vysokým obsahem aminokyselin jsme zvládli vykouzlit chutný sportovní nápoj !

 

Je tedy jen na Vás, co je pro Vás důležité.
Odkaz na Eshop